Prive zbulon: Kjo është gjinia e foshnjes që pret këngëtarja e njohur

By

Shumë gjëra kanë ndodhur në pak kohë për këngëtaren e mirënjohur që po i mungon skenës tash e sa kohë, Leonora Poloskën.

Pas kurorëzimit të dashurisë në këtë fillim vit, në Qershor erdhi lajmi i shtatzënisë.

Fëmiu si fryt i dashurisë disa vjeçare me kompozitorin Andin Randobrava pritet të vij në jetë pas pak javësh.

Tutje, Prive.al ka arritur të mësoj edhe detaje të tjera.

Nga burime pranë çiftit, zbulohet se Leonora dhe Andini pritën të bëhen prindër të një vajze për herë të parë.

Tani, edhe emri i foshnjes është zgjedhur por po mbahet sekret deri në ditën e madhe. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm