Mozzik, Butrinti dhe Tayna në një bashkëpunim! Zbulohet data e publikimit

By

Pak ditë më parë, artistët Tayna, Butrinti dhe Mozzik bënë të ditur se po vijnë bashkë me një këngë të re.

Tani ata kanë zbuluar edhe datën e publikimit të këngës që premton të jetë hit.

Kënga me titull “Pare” do të publikohet nesër në mesnatë. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)

Artikuj të ngjashëm