GASHI vjen me një surprizë për ne këtë verë në Kosovë

By

Hitbërësi i këngëve “Creep on me” dhe “Roses” , Gashi artisti me prejardhje shqiptare do të performojë këtë vit në Sunny Hill Festival.

Ajo cka e bën të veçantë prezencën e tij në këtë festival përvec performancës së tij, është promovimi i albumit të ri të tij. Gashi pritet të performojë në Prishtinë me datë 3 gusht.

Lajmin e bëri të ditur vetë artisti, duke ndarë në Instagram një video ku thotë:

“Çkemi të gjithë, jam Gashi dhe momentalisht po punoj në albumin tim të ri. Kam një lajmërim për ju, ky album në të cilin po punoj do të jetë premierë në Kosoven time, në festivalin Sunny Hill. I dua të gjithë njerëzit e mi dhe mezi prej të ju takoj. Ju jeni arsyeja pse e të kam shkruar në trup KOSOVA.” /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BzNT6aNlk8Y/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Artikuj të ngjashëm