Fëmijët e Gjirës kanë një detaj të veçantë në data e tyre të lindjes

By

Për të parën herë, Gjira u bë nënë në vitin 2019. Në jetë erdhi një djalë me datë 29 prill.

Pas dy viteve, këngëtarja ishte sërish në pritje të ëmbël, dhe këtë vit familja e saj u bekua me një vajzë.

Ndonëse vajza lindi në janar, ajo erdhi në jetë me datë 29. Kjo është e veçanta në ditëlindjet e fëmijëve të saj.

Këngëtarja ishte e ftuar në Prive ku edhe rrëfeu momentet e saj më të rëndësishme në jetë në “5 datat”.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm