GASHI publikon bashkëpunimin me reperin e njohur anglez (VIDEO)

By

Rep artisti i njohur amerikan me origjinë kosovare, Labinot Gashi, ka publikuar së fundmi këngën e tij të shumëpritur të titulluar “No Face No Case”.

GASHI këtë këngë e ka realizuar në bashkëpunim me hip-hop artistin e njohur anglez, Nathaniel Thompson, i njohur si Giggs.

Artisti kosovar është i njohur për stilin e tij të veçantë pasi tekstet dhe instrumentalet i krijon vet.

Projekti i parafundit i GASH-it i titulluar “Creep On Me” është publikuar gjatë muajit gusht të këtij viti dhe është pritur shumë mirë nga dëgjuesit e muzikës.

Artikuj të ngjashëm