Labinot Tahiri befason me veshjen gjatë një koncerti në Ferizaj (VIDEO)

By

Këngëtari/Deputeti Labinot Tahiri, ka bërë një paraqitje interesante gjatë një koncerti në Ferizaj.

Labi hyri në Instagram për ta ndarë një video në të cilën shihet me një stil ndryshe nga ai që jemi mësuar ta shohim.

Në videon që ju shihni më poshtë, këngëtari ishte duke kënduar në një klub në Ferizaj për 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës.

“Mirëdita juve te dashur njerëz! 
I përshëndes të gjithë ata që festuam naten e përvjetorit të Pavaresisë Kosovës! 
Gjithaashtu të gjithëve duke ju thënë se jam vetvetja gjithmonë, nuk me ndryshoi asgje dhe kurr nuk më ndryshon ku do që jam. 
Ishte mega mbremje fal Zotit dhe juve”, ka shkruar artisti.

A po ju pëlqen dukja e tij?/Prive.al

Artikuj të ngjashëm