G4shi publikon klipin e ri

By

Reperi shqiptar në Amerikë Larry Gashi ka publikuar videoklipin e tij më të ri. “What they Know” është emëruar ky projekt muzikor i artistit dhe është komentuar si videoklipi më i mirë i tij deri më tani.

Popullaritetin në vendet shqiptare “Gashi” e arriti pas bashkëpunimit me Adelina Ismailin për ‘Karma’.

Përpos si reper, G4shi i është futur edhe biznesit së modës ku ka dizenjuar disa kapela të cilat identifikohen me numrin katër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm