Afrona shkëlqen në dasmën e vëllait të Bleros (FOTO)

By

Dje mori vëmendjen me veshjen tradicionale të dimive por duket se as sot, bukuroshja Afrona Dika nuk po ia lë keq.

Modelja është bërë gati për dasmën e vëllait të Bleros dhe këtë e ka treguar në rrjetin social Instagram ku ka deklaruar se tashmë është kompletuar në veshje dhe grim.

E kuqja ka qenë ngjyra e përzgjedhur nga Afrona për mbrëmjen madhështore ku Burimi i jep fund beqarisë duke kurorëzuar dashurinë pas një lidhjeje të gjatë.

Komplimentet nuk kanë munguar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm