Gold AG me këngë për Ramazan dhe me libër (Video)

By

Reperi Gold AG ka qenë protagonist në emisionin Prive këtë të shtunë ku ka treguar që gjatë muajit të Ramazanit do jetë në pushim me koncerte.

Por para se të filloj këtë pauzë një mujore ka vendosur të sjell një këngë të re që mban emrin ‘Në shtëpinë tënde’.

Përpos saj në intervistën me gazetarin Artan Telaku, Gold AG ka treguar që do publikoj dhe një libër me tekstet e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm