Futbollisti Agim Zeka kurorëzon dashurinë

By

Futbollisti i njohur Agim Zeka ka kurorëzuar sot dashurinë në Prishtinë.

View this post on Instagram

A post shared by Agim Zeka (@agim__zeka)

Ai dhe partnerja e tij prej kohësh Nora e kanë kryer procedurën ligjore në Komunën e Prishtinës.

Siç shihet në xhirimin e siguruar nga Prive.al, të pranishëm kanë qenë rrethi i ngushtë i familjarëve, përfshirë motrën e Agimit, bukuroshen Majlinda Zeka.

Kujtojmë se pas disa viteve në klubet europiane, nga vera e vitit të kaluar, Zeka luan për Dritën e Gjilanit në një kontratë dy vjeçare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm