Dëgjoni tingujt e parë të këngës së re të Semit (VIDEO)

By

Pas ‘Mos u kthe’ Semi ka finalizuar projektin e ri muzikor.

Kënga që titullin e ka ‘Ani’ vjen së shpejti dhe këtë na e tha vet artistja.

Ajo ka ndarë me publikun tingujt e parë të kësaj kënge teksa mëson koreografinë.

Më poshtë i keni postimet./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm