Fshiu të gjitha postimet nga IG, mirëpo ne ju sjellim pamje të Dua Lipës nga videoklipi i ri

By

Ajo është një këngëtare fituese e çmimeve Grammy e cila njihet për ansamblet e saj të guximshme.

Ajo që tërhoqi më së shumti vëmendje ditën e djeshme, është se Lipa ka fshirë të gjithë postimet e saj në Instagram – ndoshta pse ditë më parë lajmëroi se po nis një epokë të re me lansimin e albumit të saj të dytë

.

Ajo dukej e pabesueshme ndërsa filmoi videon e saj të re muzikore në Brooklyn, New York City të dielën.

Krijuesja e hitit New Rules, 24 vjeçare, dukej klasike dhe elegante në një pallto portokalli të ndezur e frymëzuar nga vitet e 80-ta, e zbukuruar me aksesorë flutur, ndërsa ajo qëndronte në shkallë në Williamsburg.

New music: Dua Lipa looked incredible as she filmed her new music video in Brooklyn, New York City on SundayBrooding: The New Rules hitmaker, 24, looked classically chic in a burnt orange 80s-inspired overcoat adorned with butterfyl gems as she stood on a fire escape

Dua aktualisht është në punë për albumin e saj të dytë, për të cilën ajo thotë se do të arrijë diku më vonë këtë vit.

Burimi: Dailymail.co.uk

 

 

Artikuj të ngjashëm