French Montana në Dubai vallëzon me këngën e Ghetto Geasy dhe Majk (VIDEO)

By

Kënga e publikuar para dy vitesh, “Malena” e artistëve Ghetto Geasy dhe Majk vazhdon të jetë një ‘club banger’.

“Malena” është gjerësisht e pëlqyer dhe jo vetëm në vendin tonë. Vetëm së fundmi, në Dubai në rooftop të Burj Khalifa bashkëpunimi i reperëve shqiptarë po kumbonte.

Në po atë vend po qëndronte edhe artisti Frech Montana teksa po zbavitej nën ritmet e këngës.

Ai ka publikuar një video të shkurtër në Instagram që mund ta shihni më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm