Del fotoja e Kanye West duke u puthur me të dashurën

By

Kanye West dhe e dashura e tij e re, Julia Fox, janë ende shumë të afërt me njëri-tjetrin, pavarësisht faktit që raportohet se reperi kërkon të rikthehet me ish-in e tij, Kim Kardashian.

Çifti u pa duke u larguar nga Delilah natën e mbrëmshme në Los Angeles. Ata po ecnin dorë për dore dhe i dhanë një puthje njëri-tjetrit para se të futeshin brenda veturës së tyre.

Ndërkohë, Kim po ashtu nuk ka reshtur së treguari afirmimet me të dashurin e saj, komedianin Pete Davidson.

Artikuj të ngjashëm