Fotografia më e bukur e Teutës dhe Adonisit për festa!

By

Teuta Krasniqi ka realizuar një set fotografik familjar për festat e fundvitit. Fillimisht filloi publikimin e portreteve të Kaias dhe Tarës, teksa tani vjen një tjetër fotografi.

My treasure ??? The best @norikuka thanks for your Amazing work ???

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Aktorja ka postuar imazhin përkrah bashkëshortit të saj, Adonisit ku të dy janë në nuancat e ngjyrës së kuqe, që simbolizon festat e fundvitit.

Ky set që përmban edhe fotografi të tjera është realizuar nga fotografi Norik Uka.

Pëlqimet dhe komentet pozitive janë të shumta në adresën online të Teutës./Prive.al

Dashni ❤️❤️ @adonismorina7 @norikuka

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Artikuj të ngjashëm