Një ditëlindje më ndryshe se çdo vit tjetër për Rita Orën

By

Rita Ora, ditën e djeshme mbushi plot 30 vjet, e këtë vit festa e saj e ditëlindjes ishte pak më ndryshe, nga se ishte mësuar ajo.

Në rrjetet e saj sociale, ajo ndau disa pamje nga dekori për ditëlindjen e saj, duke lënë të kuptohet se festa e saj ishte vetëm një darkë intime mes miqsh dhe familjarë të ngushtë.

Ajo falënderoi të gjithë për dashurinë që ndjeu dhe tha se ishte e çuditshme që ajo të mos bënte për këtë ditëlindje, kështu që ajo u vesh bukur dhe po hante tortë.

E sa i përket vazhdimësisë së festës për ditëlindje, ajo shkroi se do të përfundonte gjithë tortën në ditët e ardhshme si meny kryesore të ditës. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Artikuj të ngjashëm