Fotografia më e adhurueshme e Roan, çuni i Majk nisi kopshtin (FOTO)

By

Vogëlushi simpatik i reperit të famshëm kosovar Kastriot Rexha, sapo ka nisur të shkojë në kopsht.

Nëna e tij, Majlinda Zeka ka publikuar në profilin e saj në Instagram një fotografi të Roanit me çantë krahësh, derisa ai dukej sikur do çante meqë i duhet të largohet nga shtëpia.

Roani në këtë imazh është thjesht i adhurueshëm dhe dita ditës tiparet e fytyrës së tij, po i ngjajnë babait. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BlH9iEWlXF8/?taken-by=majlindazeka1

Artikuj të ngjashëm