Ky është reagimi i miliarderit iranian kur e pyesin për ndarjen nga Morena

By

U ndanë dhe nuk u bashkuan më.

Sasha Sobhani ish i dashuri i Morena Tarakut, u pyet nga një fans se cila është arsyeja e ndarjes nga këngëtarja/modelja.

Ai nuk pati një përgjigje të saktë përveç një emoji.

Thuhet se Morena u nda nga miliarderi iranian pasi ai ishte gay, por akoma nuk dihet arsyeja e saktë e ndarjes së tyre edhe pse një kohë jetuan bashkë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm