FOTO: Emina Çunmulaj organizon festë të madhe për të porsalindurin e saj

By

Emina është bërë nënë për herë të tretë.

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, gati një javë më parë, ajo njoftoi ndjekësit e saj se erdhi në jetë djali.

I porsalinduri u pagëzua me emrin Shá Yosef Nazarian dhe njoftoi ndjekësit se të dy gëzojnë shëndet të plotë.

View this post on Instagram

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Për te festuar ardhjen e tij në jetë, familja Nazarian organizuan një festë të madhe në ambient të hapur ku ftuan miqtë dhe familjarët e tyre.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi nga atmosfera dhe ambienti i bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm