Festë në familjen Muqiqi (FOTO)

By

Sot ka festë në familjen Muqiqi.

Vajza e madhe e Merita Spahiut dhe Nysret Muqiqit, feston ditëlindjen.

Sigurisht se urimin më të bukur dhe më të veçantë e mori nga personi më I shtrenjtë – nëna e saj.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi bashkë me të bijën dhe për t’i shkruar fjalët më të mira në ditën e saj të lindjes.

“Urime ditelindjen drita e syve te mi,gjithqka qe do te shkruaj per ty,nuk do te mjaftojne qe ta pershkruajn dashurine qe kam per ty.Urime zemra ime,e paq shendetin dhe lumturine e gjithe botes.Te dua pafundesisht”, ka shkruar ajo.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm