S4MM aktiv edhe nga shtëpia (VIDEO)

By

Para pak ditësh, llogaria e S4MM në Instagram u hakua.

Por, kjo gjë zgjati pak ditë dhe reperi arriti ta kthejë atë sërish.

Pasi zgjodhi këtë problem, artisti nga Tetova po i përkrahë reperët e rinj përmes këtij rrjeti social dhe në anën tjetër ka punuar shumë për vete.

Çfarë ka në plan S4MM dhe çfarë ka të re tek ai, e kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm