Pas lindjes së vajzës, Xhensila ndryshon në pamje (FOTO)

By

Para një muaji, këngëtarja Xhensila Myrtezaj solli në jetë vajzën e saj, Ajkën. Xhensila dhe Besi janë prindër për herë të parë. Teksa Besi po shijon projektet e tij dhe koncertet, Xhensila i është përkushtuar rritjes së vajzës dhe po merr veten pas lindjes.

Në një foto të postuar në Instagram, Xhensila është shfaqur me flokë ombre, duke hequr dorë nga flokët e errët.

Kënga e fundit e Xhensilës është ajo në bashkëpunim me Ardian Bujupin “Cika cika”,  e cila ka arritur një sukses të vërtetë.

Artikuj të ngjashëm