‘Kur përfundon një dashuri si kjo e jona” nga Rozana Radi, tashmë në youtube (VIDEO)

By

Është lëshuar në youtube kënga e Rozana Radit me të cilën është paraqitur sot në festivalin Kënga Magjike’.

Kënga quhet “Kur përfundon një dashuri si kjo e jona” dhe është punuar nga producenti i njohur Kledi Bahiti me tekst nga vet këngëtarja.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën nëse ju ka ikur paraqitja e saj./Prive.al

Kliko KËTU.

Artikuj të ngjashëm