Festë e çmendur beqarie për Afërdita Dreshajn, vjen edhe komenti i bashkëshortit të ardhshëm

By

Në prag të martesës, ajo ia lejoi vetes ca ditë larg të fejuarit e në mesin e plot çunave të pashëm.

Këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj mblodhi shoqet e iku për në Las Vegas, atje ku vajzat amerikane tradicionalisht kanë ikur për festat e beqarisë, e po ashtu edhe djemtë.

Dreshaj ka bërë namin në Vegas me miket e saja, përfshirë modelen Xhesika Berberi e në videot që dolën nga festa, ajo shihej me një penis gjigant prej gome në duar.

Por, çfarë i tha i fejuari këngëtares për këto pamje?

Siç duket ai është krejt i relaksuar me ato që ka parë dhe e ka komentuar gruan e tij të ardhshme në një fotografi që ajo ka publikuar në Instagram.

“Kjo është një fotografi e lezetshme”, ka shkruar sportisti Jakub Kindl, në një imazh ku Afërdita ka pozuar në ballkonin e hotelit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm