FLORIANI GATI PROJEKTIN E RI!

By

Përderisa deri vonë ka kënduar përkrah Adrian Gaxhës, Floriani ka treguar që mund t’ia dal edhe i vetëm.

‘E di që don’ e publikuar në dhjetor të 2014-tës ka arritur të grumbulloj mbi 6 milionë shikime në YouTube.

Kënga e Florianit do të jetë ‘urban oriental’ dhe do të publikohet në fillim të muajit të ardhshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm