ADRIANI E SKIVI SËRISH NË BASHKËPUNIM!

By

Këngëtari Adrian Gaxha ka kohë që ka paralajmëruar këngën e re por mesa duket tashmë janë bërë disa ndryshime.

Gaxha do të publikoj një projekt së bashku me reperin Skivin, por pa Florianin.

Edhe pse Floriani nuk do të jetë pjesë e këtij projekti, Visari e Adriani nuk do të jenë vetëm.

Atyre i është shtuar Lindoni, edhe pse emër i ri në skenën tone nuk është dhe aq i panjohur.

Zërin e tij e kemi dëgjuar shumë pasiqë ka qenë pjesë e ‘back vokaleve’ te kënga ‘Fenix’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm