Një tjetër divorc: Modelja shqiptare ndahet nga bashkëshorti

By

Ish-futbollisti i Manchester United, Anders Lindegaard, dhe modelja shqiptare Misse Beqiri, i kanë dhënë fund martesës së tyre!

Raportimet për një krizë të mundshme mes tyre lindën fillimisht në Gusht të këtij viti kur tabloidi britanik The Sun raportoi për divorcin.

E tashmë burime pranë çiftit kanë rikonfimurar ndarjen e cila ka ardhur pas dallimeve të papajtueshme që kanë pasur rrjedhojë vendimin për jetesë të ndarë.

Në një deklaratë të lëshuar njëzëri, ish çifti njoftuan se prioritet mbetet djali i tyre tre vjeçar Julian.

Ndryshe, Lindegaard dhe Beqiri kishin dy vite të martuar. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm