Flori dhe Ylli nisin realizimin e këngës “Hana”

By
Lajmi që fansat po presin me padurim, që nga nata e parë e muajit janar, është këtu – kënga “Hana” e improvizuar nga Ylli dhe Flori, po punohet në mënyrë profesionale.

Improvizimi që u bë atë natë, në shtëpinë e Prive Reality, të këngës “Hana”, u prit shumë mirë nga publiku, e shumë nga ata edhe bënë cover atë strofë kënge.

Për të zbuluar detajet, se si erdhi te improvizimi, çka kanë në mendje Flori dhe Ylli, ndiqni videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm