Bëhuni gati: Albumi i Llunit në finalizim e sipër!

By

Njihet si një ndër reperët më unik, e që është nën logon e PINT. Deri më tani ka sjellur këngë single goxha shumë të suksesshme, por koha ka ardhur për një projekt më madhor.

Fjala është për album, të cilin Lluni e ka paralajmëruar kohë më parë edhe përmes një intervistë në Prive.

Albumi do ta mbaj titullin “Fresco Bars” dhe promovimi i tij veçse ka nisur përmes një balline që mund ta mbaj ky projekt.

Datën të publikimit nuk kemi akoma, por që dihet se brenda saj do të ketë bashkëpunime shumë interesante./Prive.al

https://www.instagram.com/p/B7gsoMfBWeB/

Artikuj të ngjashëm