Flet Xhemilja: “Pse vendosi të futet në garë” me Labin për Ferizaj (Video)

By

Pas statusit që bëri në Facebook, këngëtarja Xhemile Veselaj është intervistuar nga gazetarët e deskut informativ në Klan Kosova.

Ideja për ta bërë shkrimin i erdhi nga emisioni ‘Me Shukin’ ku Labi foli për politikë dhe deklaratë që ai ka bërë Xhemiles i është dukur biznes.

E të njëjtën kohë ka thënë që nuk është ndier mirë që kombin e ka zgjedhur para fesë.

Nga reagimi i saj në facebook Veselaj ka thënë që ka marrë qindra mesazhe kërcënuese./Prive.al

Artikuj të ngjashëm