Publikohet “Gjini Gjini” nga Blunt e Real (VIDEO)

By

Zakonisht ata të dy sjellin këngë interesante e atraktive.

DJ Blunt dhe reperi Real 1, kanë publikuar këngën e paralajmëruar “Gjini-gjini” dhe të gjithë fansat e tyre mund ta dëgjojnë.

Për tekstin janë kujdesur vetë Blunt & Real, ndërsa muzikën dyshja e ka realizuar në bashkëpunim me Florent Boshnjakun. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm