Flaka në festival me “S’je për mu” ?!

By

Që nga tani ka filluar puna për të gjithë konkurentët të cilët do të bëhen pjesë e festivalit të këngës në Radio Televizionin Shqiptarë i cili do të mbahet në dhjetor.

E pjesë e saj do të jenë edhe shumë artistë nga Kosova, një ndër ta është Flaka Krelani.

Ajo po mendon që “S’je për mu” është kënga më e duhur me të cilën pret t’i sfidoj pjesëmarrësit tjerë.

Kjo këngë është shkëputur nga albimi i saj më i ri i cili është duke u punuar nga Xhimi on dë beat.

“S’je për mu” është pop baladë dhe Flaka pret rezultat pozitiv  me këtë projekt./Prive.al

Artikuj të ngjashëm