Kush është “I papamë” për Lorin?!

By

“I pa pamë” është produkti të cilin Lori po e bënë gati për tregun muzikorë shqiptarë, një këngë tipike e zhanrit Reggae.

Me tekst nga Arsim Bunjaku, muzikë dhe orkestrim nga Irkenc Hyka projekti më i ri i Lorit është në fazën e xhirimeve dhe ndodhet shumë afër lansimit.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Lori ishte kënga “Me ty nuk flas” dhe  në këngën e Shpat Kasapit “Trego” ./Prive.al

Artikuj të ngjashëm