Fjolla rikthehet, zbulon banorin e BBVK që përkrah deri në finale: “Ti je baba”

By

Fjolla Morina pas një mungese në rrjete sociale është rikthyer.

Ajo ndër të tjerash ka postuar edhe për banorin brenda BBVK që përkrah deri në finale.

Banori që ajo e sheh si fitues dhe i referohet me “Ti je baba”, është Vedat Bajrami i cili jo pak u komentua në rrjete sociale pas disa deklaratave për Xhulin.

Shihni më poshtë postimet e këngëtares për Vedat Bajramin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm