Baxhanaku i cilit reper të njohur është Lumi B?! (FOTO)

By

Reperi i njohur, Lumi B, ka shumë kohë që është martuar me Mirandën e prej vitesh gëzon edhe epitetin e të qenurit baba i një djali të cilin e ka emëruar Blin.

Një fakt interesant që ka të bëjë me bashkëshorten e reperit, Mirandën, është se përpos saj edhe e motra Meliza është e martuar për tashmë një ish reper.

Bëhet fjalë për Memli Krasniqin i cili gjithashtu ka viteqë është i martuar me Melizën me të cilën gëzon edhe disa fëmijë.

Takimet e shpeshta mes Lumit dhe Memlit nuk qenkan thjesht takime kolegiale, ato po dalin të jenë edhe më të afërta pasi dyshja prej vitesh paska krijuar edhe lidhje familjare mes vete. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm