Ngjarja interesante që i ndodhi reperit Elinel gjatë realizimit të videoklipit ‘Qmos’

By

Projekti i fundit ‘Qmos’ ishte edhe arsyeja kryesore e pjesëmarrjes së reperit Elinel në emsionin NIN me Alaudin Hamitin.

Artisti foli për disa detaje që për publikun janë krejtësisht të panjohura.

Mes tjerash ai zbuloi edhe një skenë mjaft interesante gjatë realizimit të klipit.

Teksa po e xhironte një pjesë në liqenin e ‘Badovcit’ reperit i’u është thënë nga stafi i kompanisë që të ecte edhe më tej por në një moment ai kishte dëgjuar një krisje të akullit gjë e cila e kishte frikësuar mjaft shumë.

Pas këtij rasti Elli deklaroi se u detyrua të kthehej pas dhe të xhironte pjesët në vendet ku siguria ishte më e lartë.

Për më tepër detaje dëgjoni rrëfimin nga vetë artisti. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm