Fjolla Morina, tejet seksi nga Maldivet

By

Këngëtarja Fjolla Morina tash e disa ditë ka nisur një pushim ëndrrash, në ishujt Maldive bashkë me nënën dhe vajzën e saj Alayah.

Ditëlindja e personit të shtrenjtë i cili e solli në jetë ishte shkak i befasisë së udhëtimit drejt destinacionit përrallor mirëpo të befasuar po mbesin edhe ndjekësit në rrjete sociale.

Duke qenë se postimet e shpeshta të fotografive janë të pashmangshme për Fjollën, ajo që ka rënë në sy është dukja e saj tejet seksi.

Ndonëse me disa kilogramë të tepërt, komode me trupin e saj dhe e veshur nën marka të shtrenjta, Fjolla duket për mrekulli nën rërën e bardhë të Maldiveve. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm