Fjolla Morina me të bijën në klipin e ri!

By

As Fjolla Morina nuk po rri duar kryq në këtë fillimvit të ri. Edhe ajo po punon për një projekt muzikorë e i cili qoi pluhur ende pa dal në shesh. E nga e gjithë kjo zhurmë pritet të jetë një superbombë.

Prive mëson se përveç pamjes seksi dhe provokative të Fjollës, në këtë klip do të ketë edhe një risi, e kjo është prezenca e vajzës së këngëtarës për herë të parë në një projekt të së ëmës.

Për stylingun e Fjollës është përkujdesur Joni Peci derisa skenat e klipit po xhirohen nga Max Production.

`

Artikuj të ngjashëm