Tjetër dasëm, këngëtari shqiptar pa zhurmë, i jep fund beqarisë

By

Një tjetër emër i njohur i ka dhënë fund beqarisë pa bërë shumë zhurmë.

Bëhet fjalë për këngëtarin shqiptar që jeton jashtë vendit, Jon Tarifën që është martuar me një vajzë të huaj, me origjinë aziatike.

Madje, çifti ka vendosur t’i zhvilloj dy ceremoni, një jashtë në Holandë dhe tjetrën mbrëmë në Tiranë ku të pranishëm ishin fytyra publike si Eneda Tarifa, Vesa Luma e Big Basta.

Mësohet se destinacioni i rradhës për dyshen si muaj mjalti do jetë Bali i Indonezisë. /Prive.al/

 

 

Artikuj të ngjashëm