Aktorja e famshme spanjolle sjell në jetë vajzën e saj

By

Michael Buble dhe gruaja e tijLuisana Lopilato kanë mirëpritur në jetë vajzën e tyre Cielo Yoli Rose Bublé.

Artisti dhe aktori fitues i Grammy-t njoftuan lindjen e fëmijës së tyre të katërt përmes një postimi në Instagram. Çifti ishin prindër të një vajze dhe dy djemsh.

Çifti ndau postimet e njëjta në Instagram duke shkruar: “Nga dashuria vjen jeta, drita dhe ajo… e vogla jonë Cielo Yoli Rose Bublé.

 

Çifti ka postuar një foto të këmbës së vogël të vajzës së tyre.

“Faleminderit Zot për këtë bekim të pafund, të duam!! Noah, Elia, Vida, mami dhe babi yt”, shkruan ata.

Bublé e zbuloi shtatzëninë në videoklipin e tij ” I’ll Not never Love You “.

“Si baba, nuk kam askënd dhe asgjë që dua më shumë se ai djali i vogël. E dini, unë jam i martuar me këtë grua të bukur që ndihet në të njëjtën mënyrë dhe, kështu, për ne, është bërë vërtet, e bukur, sentimentale. pushimet, dhe gjithçka ka të bëjë me të. E dini, unë humba gjyshen time vitin e kaluar dhe ishte vërtet e vështirë të kaloja Krishtlindjet tona të para pa të. Por të shihja ata fëmijë — jo vetëm mua, por fëmijët e motrës sime dhe të kishim këto foshnja, ju e dini, ju ndihmon të kuptoni se jeta vazhdon.”

Artikuj të ngjashëm