Fjolla dhe Mr. Rex janë gati për koleksionin e përbashkët (FOTO)

By

Pak ditë më parë, këngëtarja Fjolla Morina befasoi kur përmes rrjeteve sociale bëri të ditur që do e provojë veten edhe si dizajnere në një koleksion të veçantë me Mr. Rex që do i paraprinte Shën Valentinit.

E duket se tashmë kur është afruar data e publikimit të koleksionit, gjithçka është gati.

Dyshja kanë nisur edhe të shpërndajnë ftesat për eventin promovues që do mbahet në Tiranë, me datë 9 Shkurt në një prej hoteleve të njohura.

Shpalosja e ‘Valentine Collection’ nga ora 20:00 të Premten është paralajmëruar si një shou që se kemi parë më heret.

Mbetet të shihet… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm