Fjalët prekëse të Labit krah djalit të tij (FOTO)

By

Deputeti/këngëtari Labinot Tahiri, ka postuar një fotografi ku shihet I përqafuar me djalin e tij të vogël Edin.

Fjalët që shkroi nën imazhin e publikuar janë emocionuese pasi atisti në këtë formë kujton kohën siç është rritur krah babait të tij.

“Edi dhe Babi🌟
Po rriten shpejt e po na japin një kujtesë se si jemi ndje dikurë kështu pran baballarëve tanë”, ka shkruar ai.

Ndryshe, nëse nuk e dini, Labi ka hequr dorë nga udhëtimi jashtë shteteve në mënyrë që të solidarizohet me qytetarët pa viza./Prive.al

Artikuj të ngjashëm