Këtë javë në “E ke yllin”, gara mes fituesëve të katër episodeve!

By

“E ke yllin” këtë javë kumtoi edhe fituesin e javës së katërt.

Molos Muçolli fitoi 41% të votave nga publiku me këngën “Harrom”.

Ky i fundit këtë javë është në garë me Greta Azizin, Lada dhe Vanesa Jakupit.

Një nga ta zgjidhet fituesi i muajit përmes votimit në faqen e facebook-ut të Prive përmes votave tuaja.

Artikuj të ngjashëm