Cila këngëtare e njohur reagoi pas intervistës së Adelinës në NIN?!

By

Intervista e mbrëmshme e Alaudin Hamitit me divën Adelina Ismaili u shndërrua në kryetemë të diskutimeve në ditën e sotme.

Mirëpo ky edicion special i NIN-it nuk ka mbetur pa u komentuar as nga kolegët e këngëtares.

Ndonëse pa dyshim, ata që e kanë parë kanë qenë në numër më të madh, ka qenë Mimoza Shkodra ajo që ka shprehur përshtypjet e saj.

Në llogarinë zyrtare të Prive në Instagram këngëtarja e hitit ‘E urrej’ ka deklaruar:

‘Un e pashë dhe e dëgjova intervisten, m’pelqeu shumë .. Adelina shtatzënë e ëmbël’

Komenti është pëlqyer e komplimentuar nga shumë ndjekës në rrjete sociale. /Prive.al/

mimoza-shkodra

 

Artikuj të ngjashëm