Fiona Gllavica tregon cili është nepsi i saj i shtatzënisë

By

Aktorja Fiona Gllavica që më miri e njohim në rolin e Pajtesës në “Çka ka shpija”, është në pritje të ëmbël.

Lajmin e zbuloi ekskluzivisht në Prive e ftuar në intervistën, “Qitja pikën”.

Aktorja është në javën e 24-t të shtatzënisë ashtu si ndau më ndjekësit e saj në Instagram.

Në llogarinë e saj në Instagram, Fiona aktivizoi pyetje/përgjigje ku u përgjigj në dhjetëra pyetje.

Sigurisht shumë nga ndjekësit e saj ishin të interesuar të dinin se si po shkon shtatzënia e saj, dhe njëra nga pyetjet ishte, “Cili është ushqimi që po të pëlqen në shtatzëni?”.

Aktorja ia ktheu me humor se janë, “Mollat e pjekura.” /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm