Pushime edhe për Era Istrefin, ka kohë që s’e kemi parë kështu (FOTO)

By

Pati një viti të ngarkuar me projekte muzikore e videoklipe të reja.

Udhëtime sa këtu sa në Shtetet e Bashkuara dhe më në fund ka gjetur kohë t’ia kushtojë vetes.

Këngëtarja e famshme Era Istrefi, ka nisur pushimet në Turqi, atje ku shumë nga estrada kosovare po pushon në të njëjtën kohë.

Dhe nga atje, buzë detit, ajo ka realizuar një fotografi ku shfaqë linjat e saja. Era në këtë periudhë është shumë fit edhepse ka kohë që s’e kemi parë në palestër.

Nga atje, është shfaqur e vetme e pashoqëruar, përderisa edhe motra e saj Nora Istrefi, ndodhet bashkë me Erën në Turqi për pushime. /Prive.al

a snack.

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on

Artikuj të ngjashëm