E dini si dukej Getoar Selimi si bebe?

By

Kryesuesi i Babastars ka postuar në llogarinë e tij në Instagram, një foto kur ishte vetëm një foshnje.

“Mini me” – shkruan postimin e tij të një fotografie të botuar në gazetë.

View this post on Instagram

Mini Me

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Përndryshe, projekti i fundit i reperit është bashkëpunimi me Onatin dhe Shaolin Gang, i titulluar “Moti”.

Babastars po punon në një album të ri dhe së shpejti mund të presim një projekt solo nga Gheto Geasy. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm