Pushime aspak të zakonshme, Ami dhe Ermali shohin Beyonce e Jay Z nga afër! (VIDEO)

By

Çifti i njohur shqiptar, Amarda Toska dhe komediani Ermal Mamaqi, kanë nisur pushimet në Nicë të Francës, por këto pushime nuk janë aspak të zakonta për ta.

Derisa këngëtarja e famshme amerikane Beyonce dhe reperi Jay Z ndodhen në turne botëror, dyshja e kishin radhën e koncertit në Francë dhe Ermali e Ami qëlluan aty.

Dyshja shqiptare e kanë parë nga afër koncertin e familjes Carter dhe kanë plasuar me dhjetëra video në Instagram.

Madje, Ermali si Ermali në njërën prej tyre bën namin kur sheh Beyonce nga afër, meqë ajo llogaritet të jetë një super divë! /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BlWZiVnn0ll/?taken-by=ermalmamaqiofficial

Artikuj të ngjashëm