Fifi ka të preferuarit e saj në ‘Big Brother VIP Kosova’

By

Edicioni i parë i “Big Brother VIP Kosova” nuk i ka shpëtuar as Fifit, e cila vitin e kaluar ishte konkurente e një formati të tillë.

Ajo tashmë ka edhe favoritët e saj, të cilët nuk janë të paktë në numër, janë gjithsej tre.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Fifi shkroi:

“Unë prej sot shpall veten fanse të Arta Selimit, Getinjos dhe Lugatit”.

“Big Brother VIP Kosova, jeni shumë të fortë”.

Shikoni më poshtë postimin e saj të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm