2Ton dhe Majk vijnë me ‘Aventura’ (VIDEO)

By

Majk dhe 2Ton sapo kanë publikuar duetin e tyre.

Teksti i këngës “Aventura” mban vulën e të dy artistëve.

Projekti muzikor është publikuar i shoqëruar me videoklip dhe më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm